Badminton 1. Kademe Antrenörlük Kursu

badminton

22 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Mersin ilinde 1. kademe badminton yardımcı antrenörlük kursu açılacaktır.

GEREKLİ BELGELER

1- Dört adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı)

2- Kurs katılım formu (Kurs yöneticisi  tarafından verilecek form eksiksiz olarak doldurulacak ve imzalanacak)

3-Diploma sureti (Noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarınca aslı gibidir onaylı). Öğrenci ise öğrenci belgesi (Aslı)

Not: Onaysız diploma suretleri kesinlikle kabul edilmeyecektir. Fotokopi veya fakslı olan öğrenci belgeleri kesinlikle kabul edilmeyecektir

4- Gençlik Spor İl Müdürlüklerinden ceza almadığına dair belge (Aslı)

5- Sağlık raporu (Sağlık Ocaklarından(Aslı))

6- Savcılık iyi hal kağıdı(Aslı)

7- Nüfus cüzdanı sureti (Resimli ve TC.VAT NO)

8- Kursa katılacak adaylar İSİM SOYİSİM ve İL belirterek Ankara Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 711-6299430 nolu (İBAN TR55 0006 2000 7110 0006 2994 30) nolu hesaba Badminton antrenörlüğü için 250 tl yatıracaklardır.

NOT: Dekontu kaybetmeyiniz ve evrakların içine yerleştirinz

NOT: 1. kademe antrenörlük kursu için devamsızlık hakkınız 1 gündür. Kursa devamsızlık vb herhangi bir sebeple katılmamanız durumunda para iadesi yapılmayacaktır. Kurs ücretini bir başka kurs için kullanabilirsiniz kursa başvuru yapanlar bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

NOT:Başka Bir Branşta Antrenörlük Belgesi Olan Kişilerin Temel Eğitim Derslerinden Muafiyet Durumu İçin; Kursun Ders Müfredatının Uygunlu (Spor Eğitim Dairesi Ders Müfredatı), 

Kurs belge kopyasının ve ders müfredatını belirten belgenin onaylı olması şartı ve belgenin kurs tarihinden itibaren 4 yıl geçerliliği vardır. Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı Türkiye Badminton Federasyonu’ndaki ilgili personele iletebilirsiniz.

Benzer Gönderiler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*