Badminton 1. Kademe Antrenörlük Kursu

badminton

22 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Mersin ilinde 1. kademe badminton yardımcı antrenörlük kursu açılacaktır.

GEREKLİ BELGELER

1- Dört adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı)

2- Kurs katılım formu (Kurs yöneticisi  tarafından verilecek form eksiksiz olarak doldurulacak ve imzalanacak)

3-Diploma sureti (Noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarınca aslı gibidir onaylı). Öğrenci ise öğrenci belgesi (Aslı)

Not: Onaysız diploma suretleri kesinlikle kabul edilmeyecektir. Fotokopi veya fakslı olan öğrenci belgeleri kesinlikle kabul edilmeyecektir

4- Gençlik Spor İl Müdürlüklerinden ceza almadığına dair belge (Aslı)

5- Sağlık raporu (Sağlık Ocaklarından(Aslı))

6- Savcılık iyi hal kağıdı(Aslı)

7- Nüfus cüzdanı sureti (Resimli ve TC.VAT NO)

8- Kursa katılacak adaylar İSİM SOYİSİM ve İL belirterek Ankara Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 711-6299430 nolu (İBAN TR55 0006 2000 7110 0006 2994 30) nolu hesaba Badminton antrenörlüğü için 250 tl yatıracaklardır.

NOT: Dekontu kaybetmeyiniz ve evrakların içine yerleştirinz

NOT: 1. kademe antrenörlük kursu için devamsızlık hakkınız 1 gündür. Kursa devamsızlık vb herhangi bir sebeple katılmamanız durumunda para iadesi yapılmayacaktır. Kurs ücretini bir başka kurs için kullanabilirsiniz kursa başvuru yapanlar bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

NOT:Başka Bir Branşta Antrenörlük Belgesi Olan Kişilerin Temel Eğitim Derslerinden Muafiyet Durumu İçin; Kursun Ders Müfredatının Uygunlu (Spor Eğitim Dairesi Ders Müfredatı), 

Kurs belge kopyasının ve ders müfredatını belirten belgenin onaylı olması şartı ve belgenin kurs tarihinden itibaren 4 yıl geçerliliği vardır. Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı Türkiye Badminton Federasyonu’ndaki ilgili personele iletebilirsiniz.

Benzer Gönderiler

Mesut Özdemir hakkında

Gazi Üniversitesi Rekreasyon Bölümü 4. sınıf, Anadolu Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Rekreasyon, spor, çevre, turizm, kültür, sanat dallarında yazılar yazarak, güncel bilgileri siz değerli takipçilerimize aktarmaya çalışıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*