Bu web sitesi Türk toplumunda henüz yeterince aşina olunmayan, birçok yerde tanımı yanlış yapılan rekreasyon biliminin insanlara en doğru ve anlaşılır şekilde anlatılması ve toplumumuzda yaygınlaşmasına aracı olabilmek için kurulmuştur. Bu sitedeki makaleler muhtelif kaynaklardan da istifade edilerek, site yazarı tarafından özgün bir şekilde oluşturulmaktadır. Sitede paylaşılan linkler herkese açık ve legal linklerdir. Bazı linklerden site sahibi kazanç elde etme hakkını gizli tutabilir.

Bu web sitesindeki bilgiler internette izinsiz ve site sahibinin bilgisi olmadan dağıtılamaz, başka yerlerde kullanılamaz. Aksi takdirde site sahibi Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 71. maddesine istinaden hukuki işlem başlatma hakkını gizli tutmaktadır.

Site içeriği rekreasyon merkezli olmak üzere, rekreasyon bilimiyle yakından ilişkili olan spor, turizm, çevre ve kültür-sanat konulu paylaşımlardan oluşmaktadır. Paylaşımlar muteber kaynaklardan istifade edilerek hazırlanmış özgün içeriklerden oluşmaktadır.

Sitede paylaşılan haberlerin ağırlıklı kısmı ise, alıntı olarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır.

Web sitesi içeriğindeki muhtelif veriler paylaşım ve bilgi amaçlıdır. Hiç bir illegal içerik bu web sitesinde barındırılamaz. Bu sitedeki içerikler ve yazılımlar paylaşım sitelerinde paylaşılan içeriklerden alıntı yapılabilir.

Her türlü şikayet, öneri ve istekleriniz için bilgi@rekreasyon.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.