Masaj Terapisti Sertifika Programı

Masaj

Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği İstanbul’da 49. Dönem Masaj Terapisti (Masör-Masöz) yetiştirme sertifika programı düzenleyecektir.

Kurs programını tamamlayan adaylar Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon sertifikalarının yanında Milli Eğitim Bakanlığı’nın 608 saatlik, Türkiye ve Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan sertifikalarını da alacaklardır.

1958 yılında kurulan Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği gerçekleştirdiği eğitim ve bilimsel faaliyetleri ile dünya çapında tanınmakta olup, 25 yıldır da kesintisiz olarak masaj terapisti kursları düzenlemektedir. Milli Eğitim Bakanlığı, yapılan ortak protokol gereği Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği masaj terapisti yetiştirme kurslarını tanıyıp akredite etmekle kalmayıp ayrıca sertifikalandırmaktadır.

♦ Kurs programını dereceyle bitiren adaylara İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda 1 ay süreyle staj yapma ve buradan da belge alma imkanı tanınacaktır.

UYGULAMA

Medikal masaj, spor masajı, klasik masaj, reflexsoloji, lenf drenaj, derin doku masajı, baş masajı, ekstrem masaj teknikleri.

EĞİTMENLER

Prof. Dr. Emin Ergen

Prof. Dr. Ayşegül Ketenci

Prof. Dr. Gülseren Akyüz

Prof. Dr. Hidayet Sarı

Prof. Dr. İlker Yağcı

Prof. Dr. Güven Erdil

Prof. Dr. Salih Pınar

Ahmet Orta

Salih Altınbaş

 

EĞİTİM YERİ > İSTANBUL

EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ > GÖKHAN İRHAN (530 114 99 23)

SON BAŞVURU TARİHİ > 17 KASIM 2017 (Kontenjan Sınırlıdır)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*